Zábava - proč ji svěřit nám?

Zábava je jednou z nejdůležitějších součástí na svatbě.
Je potřeba vybírat pečlivě člověka, kapelu nebo dje, který se Vám bude po celý den věnovat a mít na starosti zábavu, hudbu, soutěže, moderování, apod.
Někdo si řekne "tohle nepotřebuji, máme spoustu kamarádů a ti se postarají o zábavu", ale... ? Většinou ti, kteří jsou pozváni na svatbu, nemají chuť pořádat nějakou zábavu a starat se. Zkrátka přijdou se pobavit, popovídat si, dobře se najíst, napít a chtějí prožít příjemný den společně s Vámi a ostatními svatebčany. Nikdo přece nepůjde na svatbu proto, aby si ji neužil, ale naopak staral se o hudební a zábavní stránku večera. Proto jsme tu právě my - Djs, hudební skupiny aj. Ano - je pravda, že vybrat správného člověka, který se Vám postará o zábavu, je docela nelehký úkol, ale rozhodně ne těžký.
Jsou djs převážně mladších ročníků, kteří hrají vaši oblíbenou muziku někde na diskotéce a dobře mixují písničky do sebe tak, aby pěkně seděli, ale nepromluví do mikrofonu za celý večer.. Svatba je však úplně o něčem jiném! Hlavně je to vše o rozmanitosti. Na svatbě se sejde spousta generací od nejmladších až po ty "dříve narozené", a proto k tomu musíme také přihlédnout - jak skladbou po hudební stránce, tak po stránce zábavy. Co takhle, když máte na svatbě třeba nějaké děti, taky by se rády určitě pobavily. Ano, pokud jsou ještě hodně malé, moc s nimi neuděláte, ale je spousta věcí, u kterých se dokáží pěkně rozjet. A ty starší? Ty už nemusíte ani pobízet, protože se dokáží bavit společně s Vámi.
Proto na našem svatebním mejdanu dbáme na to, aby se bavili všichni - od nejmenších až po starší ročníky.
Přizpůsobíme zábavu a hudební stránku tak, aby byli spokojeni pokud možno všichni . Ne vždy se to povede tak, jak si člověk myslí, ale určitě se vynasnažíme vyhovět každému: hudební přání, soutěže, hry, proslov, moderování, prodloužení hudební produkce apod. Přejeme Vám ten nejkrásnější svatební den.           

Máme spoustu zábavných soutěží, kvízů, her a podobných věcí, které rozjedou zábavu naplno. Vždy je to, ale o vzájemné domluvě a Vaší představě. Proto je dobré uskutečnit před svatbou osobní setkání, kde si upřesníme společně i drobnější detaily ohledně svatebního mejdanu.                                                                                               Za Svatební mejdan Dj Jaroslav Jung