Informace o nás

Tyto stránky jsou určeny všem, kteří připravují svůj velký svatební den. Jsme zde proto, abychom Vám nabídli pomoc při výběru kvalitní hudební produkce pro Váš nejkrásnější den v životě. Určitě Vás napadne otázka, co a jak zařídit, jakou vybrat hudební kulisu, zábavu (svatební hry..) a nebo co vymyslet pro dětské návštěvníky Vaší svatby.

Není toho zrovna málo, co je potřeba zařídit, a proto jsme Vám zcela k dispozici.
Potřebujete radu, sháníte vhodnou hudbu, program apod.? Klidně se na nás obraťte, rádi pomůžeme!

Máme dlouholeté zkušenosti s pořádáním svatebních mejdanů a odehráno přes 290 svateb.
Nebudeme zde psát o rozdílech mezi živou hudbou a reprodukovanou, každá má své plusy a mínusy. Jedno je však jisté, vybrat tu správnou kapelu, hudebníka nebo Dje, je velmi těžké, proto nenechávejte rozhodnutí na poslední chvíli.
Můžete využít případné kladné reference na toho či onoho hudebníka (dje), ale pozor: To, co se líbí známému, kamarádce či příbuzným nemusí zdaleka vyhovovat Vám. Každý má úplně jinou představu, co se týká hudební stránky a zábavy na své svatbě. A proto dbejte 5 základních rad.

1. Komunikace  

2. Jednání   

3. Zkušenosti  

4. Spolehlivost   

5. Reference

 

Původním impulsem tohoto projektu bylo navázat na dobré reference od našich svatebčanů a přidat další užitečné rady, články a pomocnou ruku při přípravě Vašeho svatebního dne - a to především z pohledu hudební produkce a zábavy.
Když jsme začínali s naším projektem, ještě jsme v té době neměli ani webové stránky ani facebook, a tak jsme jezdili po svatbách, hlavně v našem Královehradeckém kraji. Byli jsme rádi, že naše svatební párty měla úspěch a snoubenci byli vždy spokojeni.
Postupem času jsme se chtěli posunout o něco dále, založit webové stránky, fb. profil a rozšířit naše působení a nabídku po celé České republice.

První svatbu jsme odehráli již v roce 1991 a to svatbu našeho kamaráda. Po první úspěšné svatbě se přidávali další a další a z počátku to bylo tak okolo 3 - 4 svateb za rok, ale v pozdějších letech jich bylo třeba až 15 a více za rok. Jelikož svatby a veškeré hudební produkce nejsou naším hlavním zaměstnáním, ale hlavně koníčkem, není jich tolik, kolik by si možná někdo myslel.
Pravdou je, že jde o velmi zajímavou a rozmanitou práci s lidmi, a hlavním důvodem je fakt, že hudba je prostě to, co nás baví.  Proto jsme už tolik let rádi, že Vás můžeme bavit dobrou muzikou a zábavou.

A tak vznikl projekt "SVATEBNÍ  MEJDAN".
Budeme rádi, pokud se rozhodnete využít našich služeb a zkušeností.